دکتر-محمدیان-روشن

دکتر محمدیان

دکتر داود محمدیان روشن یکی از بهترین جراحان بینی و جراح پلاستیک در تهران می باشد. ایشان در سال 1353 در تهران متولد شده و تحصیلات بدوی را در مدارس تیزهوشان با نمره عالی سپری نمودند و نیز با کسب رتبه ی دو رقمی در کنکور سراسری وارد دانشکده پزشکی شد و  دوره تخصص و فوق تخصص خود را نیز در دانشگاه معتبر و مطرح شهید بهشتی تهران سپری نموده و به عنوان دانشجوی نخبه و ممتاز با گرایش عمل های کسماتیک فارغ التحصیل گردید.

بررسی انواع مدل های عمل بینی + ویدیو عمل بینی

مقاله های دکتر محمدیان

دکتر داود محمدیان روشن چندین مقاله در سایت ها و مجلات معتبر به ثبت رسانیده اند. دکتر داود محمدیان روشن دارنده اولین طرح تحقیقاتی در جهان در مورد تزریق چربی به فولیکول های اسکالپ می باشد. مهارت ایشان در هر سه نوع بینی های استخوانی و گوشتی و ترمیمی تحسین بسیاری از اساتید خویش را نیز برانگیخته است.

جراحی بینی

ایشان بنیان گذار چندین روش برای جراحی بینی های گوشتی با پوست ضخیم با تکنیک از بین بردن حافظه پوست می باشند. از ایشان می توان به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی در تهران نام برد.

همانطور که می دانید جراحی بینی نوعی از عمل زیبایی است که تاثیر زیادی بر زیبایی افراد دارد. انتخاب بهترین جراح بینی یکی از مواردی است که باید قبل از عمل بینی مورد بررسی قرار گیرد. از آن جایی که جراحان زیادی برای جراحی بینی وجود دارد برای این منظور ممکن است که انتخاب بهترین جراح بینی برای شما کمی دشوار باشد و نتوانید در این زمینه اطلاعات درست و مفیدی را به دست بیاورید. به همین دلیل پزشکانی که جراحی بینی را انجام می دهند باید دارای سوابق درخشان در زمینه جراحی های زیبایی باشند تا افراد بتوانند از این طریق به آن ها اعتماد کنند و جراحی بینی خود را به آنان بسپارند بدون این که مشکلی جدی بعد از عمل برای آنان ایجاد شود و بتوانند نتایج رضایت بخشی را بعد از جراحی مشاهده کنند. دکتر داود محمدیان روشن جزء یکی از جراحان با تجربه در این زمینه است که شما می توانید به ایشان مراجعه کنید.

برای مشاوره رایگان کلیک کنید.

باز کردن چت
سلام👋
به مرکز زیبایی آرام خوش آمدید.
جهت مشاوره رایگان کلیک کنید.